معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قیمت بلیت اتوبوس اربعین را اعلام کرد.
قیمت بلیت اتوبوس اربعین مشخص شد
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، حمیدرضا شهرکی اظهار کرد: در مسیر جاده‌های منتهی به مرزها در روزهای منتهی به ایام اربعین شاهد ترافیک‌هایی خواهیم بود، به همین دلیل زمان سفر نیز افزایش پیدا می‌کند، به‌طوری که در بعضی مسیرها اتوبوس به مدت سه روز در مسیر است.

وی افزود: با توجه به هماهنگی‌هایی که با کمیته حمل‌ونقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین صورت گرفته، نحوه محاسبه بلیت با احتساب یک سر خالی در نظر گرفته شده است.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری گفت: قیمت‌های بلیت اتوبوس اواخر هفته گذشته ابلاغ شد و از امروز، شنبه پیش‌فروش بلیت در مجموعه شرکت‌های حمل‌ونقل آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: البته این پیش‌فروش برای کشف میزان تقاضا با یک شیب ملایم انجام می‌شود.

شهرکی افزود: قیمت بلیت اتوبوس در مسیر تهران-مهران در ایام اربعین دو برابر شده است، به‌طوری که اتوبوس با امکانات ویژه (VIP) در ایام عادی ۳۴۰ هزار تومان قیمت دارد که این عدد به ۶۸۰ هزار تومان در زمان سفرهای اربعین رسیده است.

داریوش باقر جوان، مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری نیز در این خصوص گفت: در حال حاضر فروش بلیت اتوبوس تهران-مهران بر اساس تقاضا در حال انجام است و برای بازگشت نیز سامانه‌ای در حال طراحی است که زائران از کشور عراق می‌توانند، بلیت بازگشت خود را رزرو کنند.

وی افزود: برای تخصیص اتوبوس در سایر مسیرها نیز در حال ارزیابی هستیم.
 
https://asr8.ir/vdce.w8xbjh8ee9bij.html
نام شما
آدرس ايميل شما