مدیرعامل شرکت پدیده گفت: حمایت از سهم باید پایدار باشد باز کردن زنجیرهای پروژه ها راه موفقیت پدیده است.
حمایت از سهم باید پایدار باشد / باز کردن زنجیرهای پروژه ها راه موفقیت پدیده است
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری پدیده شاندیز گفت: حمایت از سهم در پدیده بایستی به شکلی پایدار صورت گیرد تا از سقوط آزاد آن جلوگیری شود.

دکتر حامد واعظ زاده با بیان این مطلب به خبرنگار پایگاه خبری عصر هشت، اظهار داشت: در پدیده چنانچه به شکل اصولی از سهم حمایت نشود و تنها با پول پاشی به شکل مقطعی از سهم حمایت گردد آثار زیانبار آن در آینده بیش از وضع امروز، سهامداران را آزار خواهد داد.

وی ادامه داد: رویکرد اینجانب برای حفظ داراییهای سهامداران، تثبیت عوامل تاثیر گذار در قیمت سهام می باشد. به عبارت دیگر در دوره جدید باید اهمیت به عواملی داده شود که از ابتدا باعث رونق و رشد قیمت سهام بوده است. 

وی تاکید کرد: بدون تردید این عوامل به کلی جدا از روشهای مرسوم سالهای اخیر می باشد. اعتقاد بنده این است باید حمایت از سهم به شکل پایدار باشد.

واعظ زاده با بیان اینکه ارزش سهام در یک پروژه به اقتصادی بودن آن و پیشرفت پروژه است، ادامه داد: وقتی که پروژه های پدیده در شاندیز و کیش راکد و ساخت و ساز متوقف باشد تنها از طریق تنفس مصنوعی می توان آن را احیا کرد مشابه همان کاری که تا بحال انجام می شده است. اما ما قصد داریم در این دوره با کمک هیئت مدیره محترم نسبت به جذب سرمایه و آغاز عملیات اجرایی درشاندیز و کیش اقدام نماییم. 

مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده در پاسخ به سوال خبرنگار عصر هشت مبنی بر اینکه آیا اقدامی در جذب سرمایه و ادامه کار آن تاکنون صورت پذیرفته، گفت: مذاکرات اولیه با سرمایه گذار شروع شده و انشالله تا امضای تفاهم نامه ادامه خواهد داشت. البته شرایط لازم برای ورود سرمایه گذار بخصوص اگر شرکت فاینانسور خارجی باشد باید مهیا شود. بطور مثال کار جذب سرمایه گذار خارجی دارای تشریفات و ضوابط خاصی است که باید باهمت مدیران و کمک هیئت مدیره طبق الگوی مورد درخواست طرف خارجی گام به گام به انجام برسد.

واعظ زاده تاکید کرد: در این مسیر باید اسناد شرکت برای دریافت تضامین به سرعت آماده شود. البته موارد بسیار دیگری هم وجود دارد مثلا نحوه باز پرداخت سرمایه جذب شده برای  سرمایه گذار و شرکت مجری بسیار مهم می باشد. 

وی خاطرنشان کرد: معمولا در این قرارداد ها باید شرکتی به عنوان مشاور در امر سرمایه گذاری وظیفه تهیه قرارداد و تشریفات  و اسناد پروژه را به عهده بگیرد تا فرایند سرمایه گذاری را به شکل قانونی و استانداردعای لازم  پیش برود.

مدیرعامل پدیده با تاکید بر اینکه پروژه های پدیده در شاندیز و کیش از جهات مختلف یک پروژه منحصر به فرد و استثنایی می باشند که متاسفانه در طی سالهای گذشته آسیبهای فراوانی به آنها رسیده است، گفت: باید گام به گام نسبت به باز کردن زنجیرهایی که به دست و پای پروژه ها بسته شده اقدام شود.

وی با برشمردن برخی مشکلات پروژه های راکد پدیده تاکید کرد: بنده وارث چنین شرکت و پروژه هایی هستم. اما با توکل به خدا و ایمان به راه روشنی که در پیش است و صبر و حوصله  سهامداران مطمئن هستم همه این مشکلات برطرف میشود و انشاالله شاهد آغاز عملیات عمرانی خواهیم بود.
https://asr8.ir/vdca.onmk49n6y5k14.html
نام شما
آدرس ايميل شما

نظرات شما
ووووو
خاک عالم بر سر سهامداران،باز هم صبر
آخرین عناوین