پتروشیمی خوزستان با ۷ محصول پا به رینگ معاملات در بورس کالا گذاشت.
پتروشیمی خوزستان با ۷ محصول در بورس کالا
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت،شرکت پتروشیمی خوزستان از ابتدای خردادماه تا نیمه‌ی این ماه با هفت محصول اپوکسی رزین مایع E ۰۶ SPL، اپوکسی رزین جامد محلول در زایلین E ۱ X ۷۵ LC، پلی کربنات W ۱، آلیاژ پلی کربنات LED، اپوکسی رزین جامد پودری E ۱۲، پلی کربنات UR۱۰۱۲ و آلیاژ پلی کربنات ABS پا به عرصه معاملات بورس کالا گذاشته است.

شرکت پتروشیمی خوزستان از فروش محصولات نام برده تا پایان تاریخ شانزدهم خردادماه میزان درآمدی که کسب کرده برابر با مبلغ ۳۴ میلیارد و ۸۹۴ میلیون تومان بوده است. مقدار عرضه محصولات این شرکت پتروشیمی در بازه زمانی نام برده شده برابر با ۵۸۸ تن بوده است که در این بین ۳۰۸ تن از محصولات مورد معامله قرار گرفته است.

پتروشیمی خوزستان با ۷ محصول پا به رینگ معاملات گذاشت

در مدت زمان گفته شده محصولات پوکسی رزین مایع E ۰۶ SPL، اپوکسی رزین جامد محلول در زایلین E ۱ X ۷۵ LC و پلی کربنات UR۱۰۱۲ مورد استقبال متقاضیان قرار گرفتند و به مرحله معامله پای نهادند.

محصولات اپوکسی رزین مایع E ۰۶ SPL، اپوکسی رزین جامد محلول در زایلین E ۱ X ۷۵ LC تا پایان نیمه خردادماه بیشترین مقدار عرضه پتروشیمی خوزستان را با ۱۰۴ تن به خود اختصاص دادند و گفتنی است که تمام این محصولات مورد معامله قرار گرفتند. همچنین در این دوره ۱۰۰ تن از محصول پلی کربنات UR۱۰۱۲ به صورت سلف مورد عرضه قرار گرفت و تمام این محصول نیز به فروش رسید.
 
https://asr8.ir/vdci.vawct1azpbc2t.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین