قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه، 17 خرداد 1403، کار خود را نوسانی آغاز کرد. طوری‌که در اکثر محصولات این فراز و فرود مشاهده می‌شود. اما همچنان در بعضی‌ها روند ثابت در پیش گرفته است.
قیمت خودرو امروز پنج‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳/ بازار به فاز نوسانی بازگشت؟
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه 17خرداد 1403، در اکثر محصولات نوسانی گزارش می‌شود. هر چند این تغییرات نسبت به روزهای گذشته بیشتر بوده، اما در حالت کلی چندان تغییری پیدا نکرد و بیشتر محصولات با روند ثابت به کار خود ادامه دادند.

ناگفته نماند که بیشترین تغییر را شرکت ایران خودرو در بین سایر شرکت‌ها داشته است. همچنین نرخ دلار به عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو، بعد از تعطیلات اخیر تاثیر خود را به صورت نوسانی بر این بازار گذاشت.با توجه به قیمت‌های اعلام‌شده، بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز با افت و خیز رو به رو شد.
پژو پارس ساده و پژو پارس سفارشی ELX از محصولات شرکت ایران خودرو، با افزایش پنج میلیون تومانی و ۹ میلیون تومانی هر کدام به ترتیب به بهای 675 میلیون تومان و 740 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.پژو 207 موتور TU3 از دیگر محصولات محبوب این شرکت، با کاهش یک میلیون تومانی به قیمت 644 میلیون تومان رسید.

رانا پلاس و تارا اتوماتیک V4 با افزایش سه میلیون تومان و 19 میلیون تومان هر کدام به قیمت 619 میلیون تومان و 821 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.
ساینا S اتوماتیک از دسته محصولات داخلی شرکت سایپا، با رشد 12 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت 515 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

خودرو داخلی17_page-0001

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو‌های مونتاژی مانند محصولات داخلی تغییراتی را تجربه کردند. اما شدت این تغییرات کمتر به چشم می‌خورد.
‎ تیگو7 پرو پرمیوم و تیگو 8 پرو (هیبرید) از محصولات لوکس و جذاب شرکت مدیران خودرو، در صبح امروز با رشد 15 میلیون تومان و 10 میلیون تومان هر کدام به ترتیب با قیمت یک میلیارد و 995 میلیون تومان و سه میلیارد و 70 میلیون تومان رقم خوردند.

جک S3 از دسته محصولات مونتاژی کرمان موتو، در صبح امروز فقط این محصول شرکت افزایش سه میلیون تومانی داشته است  و به قیمت یک میلیارد و 246 میلیون تومان رسید و سایر محصولات بدون تغییر باقی ماندند.

فیدلیتی پرستیژ (5 نفره) و فیدلیتی پرستیژ (7 نفره) در شمار لوکس‌ترین محصولات شرکت بهمن موتور، هر کدام به ترتیب ریزش 20 میلیون تومانی و 10 میلیون تومانی دارند که به قیمت دو میلیارد و 730 میلیون تومان و دو میلیارد و 815 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

خودرو خارجی17 خرداد (1)_page-0001
https://asr8.ir/vdca.0nmk49n6i5k14.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین