مدیرعامل صبا فولاد خلیج فارس از ثبت شش رکورد تولید شامل سه رکورد تولید ماهیانه در فروردین، خرداد و شهریور ماه و سه رکورد تولید روزانه توسط این شرکت خبر داد.
ثبت شش رکورد تولید توسط صبافولاد خلیج فارس
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، احسان دشتیانه با اعلام این خبر، اظهار داشت: صبا فولاد خلیج فارس در شهریور ماه سال جاری با تولید ۱۲۹۴۱۲ تن بریکت گرم موفق به ثبت رکورد جدید در تولید ماهیانه شد و این در حالی است که آخرین رکورد تولید این کارخانه نیز مربوط به خرداد ماه سال جاری با ۱۲۵۲۰۰ تن بوده است.

وی همچنین از رشد ۲۸ درصدی تولید در شش ماه نخست سال جاری نسبت به شش ماه اول سال گذشته خبر داد و افزود: مجموع میزان تولید بریکت گرم در شش ماه نخست سال جاری در کارخانه صبا فولاد خلیج فارس به میزان ۶۷۳۷۴۸ تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۲۸ درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس خاطرنشان کرد: رکورد‌های جدید رشد تولید در کارخانه صبا فولاد خلیج فارس، با وجود تمامی محدودیت‌های برق و عدم امکان تولیدی حداکثری در تیر و مرداد ماه سال جاری به ثبت رسیده است و همچنین در این مدت برای اولین بار توقف اضطراری در این کارخانه به صفر رسید.

دشتیانه این موفقیت‌های به دست آمده را حاصل عنایت خداوند متعال و تلاش‌های شبانه روزی تمامی کارکنان به خصوص در حوزه بهره برداری کارخانه صبا فولاد خلیج فارس دانست و از کوشش یکایک پرسنل در این راستا تشکر و قدردانی نمود.
https://asr8.ir/vdcc.pq0a2bqxila82.html
نام شما
آدرس ايميل شما