گشایش اعتبار اسنادی ریالی بانک صنعت و معدن در ۵ ماهه نخست 142 به میزان ۱۵۳‌ درصد افزایش یافته است.
افزایش 153 درصدی گشایش اعتبار اسنادی ریالی بانک صنعت و معدن
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، علی خورسندیان، مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به اهمیت هدایت نقدینگی به سمت تولید و اشتغال کشور بر اساس شعار سال «مهار تورم، رشد تولید»، تاکید کرد: در ۵ماه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته میزان وصول مطالبات ارزی در این بانک ۳۱۸‌درصد افزایش یافته است.

وی اظهار کرد: در سال گذشته پیرو دستور ریاست جمهوری مبنی بر تعیین کارگروه ویژه تعیین‌تکلیف مطالبات موضوع تسهیلات جزء «د»، ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، ضوابط بازپرداخت این تسهیلات را تصویب و به دستگاه‌‌‌‌های مرتبط ابلاغ کرد. بانک صنعت و معدن نیز پس از دریافت ابلاغیه، مشتریان بدهکار جزء «د» را برای تعیین‌تکلیف بدهی خود در چارچوب این مصوبه فراخواند.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن ضمن بیان مطلب فوق از افزایش گشایش اعتبار اسنادی ریالی به میزان ۱۵۳‌درصد در ۵ماه امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: توسعه خدمات بانکداری با تمرکز بر ارائه خدمات بانکداری دیجیتال و شرکتی در راستای افزایش درآمدهای کارمزدی یکی از اهداف و برنامه‌های بانک صنعت و معدن است که در دستور کار همه بخش‌ها به‌ویژه شعب بانک قرار دارد.

خورسندیان اعلام کرد: آمار و ارقام مندرج در این گزارش ۵ماهه نشان می‌دهد؛ در این مدت میزان مصوبات و قراردادها نیز به ترتیب با ۵۰ و ۴۱‌درصد رشد مؤید این موضوع است که امسال در پذیرش و ارزیابی طرح‌ها تا مرحله مصوبه، قرارداد و پرداخت تلاش و اهتمام ویژه‌ای وجود داشته است.

وی با اشاره به اهمیت خود‌ارزیابی و تلاش برای بهبود تمامی شاخص‌های عملکردی و توجه به بازخورد و نتایج فعالیت‌ها، اعلام کرد: گزارش‌های عملکردی در دیگر شاخص‌ها نیز حاکی از بهبود و رشد نسبی است اما برای حمایت بیشتر از ایجاد و حفظ اشتغال از طریق تامین مالی صنایع دانش‌بنیان، صادرات‌‌‌‌گرا و فناوری‌های نوین، این بهبود عملکرد با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.
 
منبع : روابط عمومی بانک صنعت و معدن
https://asr8.ir/vdce.o8xbjh8ow9bij.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین