بانک سپه در 5 ماهه نخست 1402، بیش از ۸۶‌هزار و ۸۰۵ فقره تسهیلات در حوزه‌‌‌‌های قرض‌‌‌‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری، اشتغال‌زایی، کمک ودیعه مستاجران و قانون جهش تولید مسکن پرداخت کرده است.
پرداخت بیش از ۸۶‌ هزار فقره تسهیلات تکلیفی توسط بانک سپه
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت،  بانک سپه در ۵ماه نخست سال در حوزه تسهیلات تکلیفی مبلغ ۱۱۵‌هزار و ۶۳۵ میلیارد و ۷۲۲ میلیون ریال در حوزه‌‌‌‌های قرض‌‌‌‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری، اشتغال‌زایی، کمک ودیعه مستاجران و قانون جهش تولید مسکن پرداخت کرده است.

این بانک که در زمره بانک‌‌‌‌های برتر در زمینه پرداخت تسهیلات قرض‌‌‌‌الحسنه ازدواج است، در ۵‌‌‌ماه نخست سال‌جاری به ۲۷‌هزار و ۶۲۱ پرونده به میزان ۵۷‌هزار و ۹۴ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌‌‌‌الحسنه ازدواج با کارمزد ۴‌درصد پرداخت کرده است.

این در حالی است که در حوزه تسهیلات قرض‌‌‌‌الحسنه فرزندآوری، بانک سپه در مدت اشاره شده ۱۶‌هزار و ۵۰۶ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال برای ۲۶‌هزار و ۳۰۴ فقره پرونده اختصاص داده است.

بانک سپه همچنین مبلغ ۲۵‌هزار و ۷۴۸ میلیارد و ۷۱۵ میلیون ریال جمعا بابت ۱۹‌هزار و ۵۹۵ فقره تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی، استانداری‌‌‌‌ها، اشتغال زندانیان، بنیاد برکت، صندوق نوآوری و شکوفایی مجموعا از محل سهمیه ابلاغی قانون بودجه سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲، در ۵‌‌‌‌ماه نخست سال‌جاری پرداخت کرده است.

این بانک همچنین به تعداد ۴‌هزار و ۹۳۶ فقره پرونده تسهیلات کمک ودیعه مسکن مستأجران (موضوع قانون جهش تولید مسکن) در مدت مذکور از محل سهمیه ابلاغی قانون بودجه سال ۱۴۰۱ مبلغ ۳‌هزار و ۱۰۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و نیز از محل سهمیه دوسال اخیر مجموعا مبلغ یک‌هزار و ۲۲۰ میلیارد و ۴۹۲ میلیون ریال به ۲هزار و ۳۶۴ فقره پرونده ودیعه مسکن به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی اختصاص داده است.

بانک سپه در مدت مذکور مبلغ ۱۱‌هزار و ۹۶۴ میلیارد و ۴۹۵ میلیون ریال به ۵‌هزارو ۹۸۵ فقره پرونده تسهیلاتی در راستای قانون جهش تولید مسکن (بهسازی و نوسازی مسکن روستایی) پرداخت کرده است.
 
https://asr8.ir/vdcc.oq1a2bqoxla82.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین