به گفته سرپرست اجرایی «فیلیمو مدرسه» در کمپین جدید فیلیمو مدرسه امکان تخفیف ویژه برای مدارس مخصوصا در شهرستان‌ها فراهم می‌کنیم که این تخفیف ممکن است براساس منطقه و دهکی که وزارت کشور تعریف کرده است تا 90 درصد هم باشد.
تخفیف ویژه برای مدارس در کمپین جدید «فیلیمو مدرسه»
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، «فیلیمو مدرسه» که در سال‌های اخیر به عنوان یک ابزار کمک درسی در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است، با نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی جدید اولین کمپین خود برای مدارس را شروع کرد. «فیلیمو مدرسه» در این کمپین خدمات ویژه‌ای برای دسترسی آسان‌تر دانش‌آموزان و مدارس در نظر گرفته است.

میثم حیدری، سرپرست اجرایی «فیلیمو مدرسه» اعلام می‌کند که در این کمپین مدیران مدارس و مراکز آموزشی می‌توانند با تخفیف ویژه، اشتراک این مجموعه کمک آموزشی را تهیه کرده و در اختیار دانش‌آموزان و معلمان قرار دهند. به گفته او دسترسی به محتواهای آموزشی درسی و مهارتی «فیلیمو مدرسه» به همراه ویدئوهای مهارتی، از مواردی است که از طریق این مجموعه قابل مشاهده خواهد بود.

حیدری در مورد جزییات این کمپین گفت: «تاکنون کمپینی برای مدارس راه‌اندازی نکرده بودیم و این اولین‌بار است که در این زمینه طرحی را پیاده‌سازی کرده‌ایم. این کمپین هم از نیمه شهریور ماه شروع شده و تا پایان مهر ماه نیز ادامه خواهد داشت. در این کمپین امکان تخفیف ویژه برای مدارس مخصوصا در شهرستان‌ها فراهم می‌کنیم که این تخفیف ممکن است براساس منطقه و دهکی که وزارت کشور تعریف کرده است تا 90 درصد هم باشد.»

او در پاسخ به این سوال که آیا تنها یک تخفیف ویژه باعث جذب مدارس به این کمپین و استفاده از محتوای «فیلمو مدرسه» می‌شود، توضیح داد: «تمامی مدارس برای دانش‌آموزان کمک درسی‌هایی را در طول سال تحصیلی انتخاب می‌کنند که قیمت این کمک درسی‌ها بسیار عجیب و غریب است.»

حیدری ادامه می‌دهد: «از طرف دیگر، به دلایل مختلف مانند آلودگی هوا، بارش برف و … مدارس ممکن است تعطیل شود. برای همین با ارائه یک اشتراک یک ساله با تخفیف ويژه، به مدارس امکانی می‌دهیم که محتوای کمک درسی را با قیمت مناسب‌تر و راحت‌تر در اختیار دانش‌آموزان خود قرار دهند.»

راهکاری مبتنی بر هوش مصنوعی

حیدری تاکید کرد که تجربه چند سال فعالیت در این بازار به آنها ثابت کرده است محتوایی مانند محتوای ویدویی که «فیلیمو مدرسه» تولید می‌کند برای دانش‌آموزان بسیار جذاب‌تر از کتاب‌های کمک درسی است.

همچنین آنطور که او می‌گوید، با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی که در «فیلیمو مدرسه» به کار گرفته شده است، آنها براساس ویدئوهایی که دانش‌آموزان تماشا کرده‌اند و همچنین پاسخ به سوال‌ها در پایان هر ویدئو وجود دارد، می‌توانند علاقه‌مندی یک دانش‌آموز را تحلیل کنند و به او برای موفقیت بیشتر راهکار ارائه کنند یا به او پیشنهاد دهند که در چه شغلی می‌تواند موفق‌تر باشد.

حیدری خبر می‌دهد که از زمان شروع این کمپین جدید «فیلیمو مدرسه» برای مدارس 57 مدرسه در این کمپین ثبت‌نام کرده‌اند. او پیش‌بینی می‌کند که با شروع سال تحصیلی یعنی اول مهر ماه،  آمار این ثبت‌نامی‌ها افزایش پیدا کند.

تداوم آموزش رایگان برای دانش‌آموزان افغان

طبق اطلاعاتی که سرپرست اجرایی «فیلیمو مدرسه» می‌دهد در حال حاضر فیلیمو مدرسه 130 هزار کاربر فعال دارد و در سال گذشته نیز صد مدرسه که عمده آنها در شهر ری، مناطق جنوبی تهران، مناطق مرزی مانند خراسان جنوبی بوده‌اند از خدمات «فیلیمو مدرسه» استفاده کرده‌اند.

حیدری در پاسخ به این سوال که آیا در این طرح، مدارس کشور افغانستان هم می‌توانند شرکت کنند، گفت: «سال گذشته با توجه به اینکه طالبان تحصیل برای دختران را ممنوع کرد، استفاده از «فیلیمو مدرسه» را در افغانستان کاملا رایگان کردیم و همچنان هم استفاده از این سرویس در افغانستان برای دانش‌آموزان رایگان است.»

او ادامه داد: «در حال حاضر هم به صورت رسمی 8 هزار کاربر افغان که پیش‌بینی می‌کنیم اکثر آنها دختر باشند از «فیلیمو مدرسه» به صورت رایگان برای باسواد شدن، استفاده می‌کنند. همچنین از آنجا که از یک لپ‌تاپ یا کامپیوتر در این کشور چند دانش‌آموز استفاده می‌کنند، برآورد ما این است که تعداد کاربران این سرویس در افغانستان 20 هزار نفر باشد.»

براساس توضیحات او مدیران مدارس و مراکز آموزشی می‌توانند برای استفاده از این کمپین ویژه «فیلیمو مدرسه» اطلاعات و شماره خود را در صفحه ویژه این کمپین ثبت کنند. «فیلیمومدرسه» از آذر سال 1399 فعالیت خود را برای پایه‌های اول تا نهم آغاز کرد.

این مجموعه که در دورافتاده‌ترین نقاط کشور نیز در دسترس قرار دارد، در آموزش‌های خود به صورت گسترده از ابزارهای هوش مصنوعی بهره برده، به شکلی که یادگیری برای دانش‌آموزان به سبک مورد علاقه آنها باشد.
https://asr8.ir/vdca.anek49noo5k14.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین