شرایط فروش کرمان موتور با چهار محصول در اختیار مشتریان قرار گرفته که محصولات ارائه‌شده در این شرایط شامل جک J4، جک S3، جک S5‌ فیس‌لیفت و کی‌ام‌سی J7 می‌شود.
شرایط فروش اقساطی سه محصول کرمان موتور اعلام شد
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، همانند شرایط فروش پیشین کرمان موتور که در دیجیاتو به آن‌ها پرداختیم، قابلیت خرید سه مورد از خودروهای یادشده به روش نقدی و اعتباری وجود دارد. در روش نقدی سند خودروها آزاد است و پس از پرداخت وجه در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

بااین‌حال، در روش خرید اقساطی، سند خودرو تا پایان مدت اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند. موعد تحویل خودروها در دو روش نقد و اقساط تفاوتی ندارد و تمامی خودروها طی 90 روز کاری به متقاضیان تحویل داده می‌شوند.

شرایط پیش فروش جک j4
شرایط فروش اقساطی کرمان موتور برای سه محصول

نخستین خودروی ارائه‌شده در شرایط فروش اقساطی کرمان موتور، جک J4 است. مشتریان می‌توانند این سدان اقتصادی را تنها به روش پیش‌فروش خریداری کنند. پیش‌پرداخت‌های دو، سه و چهار مرحله‌ای برای این خودرو در نظر گرفته شده است. مبنای محاسبه قیمت در این شرایط فروش، قیمت روز خودرو خواهد بود. موعد تحویل خودرو در شرایط پیش‌فروش جک J4، دی‌ماه 1402 خواهد بود.

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور

سه خودروی دیگر، یعنی جک S3، جک S5‌ فیس‌لیفت و کی‌ام‌سی J7 به روش نقد و اقساط قابل خریداری هستند. قیمت جک S3‌ معادل 910 میلیون تومان، قیمت جک S5 فیس‌لیفت معادل یک میلیارد و 247 میلیون تومان و قیمت کی‌ام‌سی J7 معادل یک میلیارد و 282 میلیون تومان است. مشتریان با ارائه مبلغ کامل بهای خودرو می‌توانند سه محصول کرمان موتور را به‌صورت نقدی خریداری کنند.

شرایط فروش اقساط جک S3

علاوه‌براین، متقاضیان خرید خودروهای کرمان موتور می‌توانند با ارائه پیش‌پرداخت، خودروهای جک S3، جک S5 فیس‌لیفت و کی‌ام‌سی J7‌ را به روش اقساطی نیز خریداری کنند. مابقی قیمت خودرو نیز در اقساط 18، 24 یا 30 ماهه از مشتریان دریافت می‌شود.

شرایط فروش اقساطی جک S5
 
https://asr8.ir/vdcj.aetfuqehhsfzu.html
نام شما
آدرس ايميل شما