از سامانه تسهیلات آنلاین بانک پارسیان که تمرکز آن برروی صدور کارت اعتباری تا سقف ۳۰۰ میلیون‌ تومانی به مشتریان حقیقی است، رونمایی شد.
صدور کارت اعتباری ۳۰۰ میلیونی در سامانه تسهیلات آنلاین بانک پارسیان
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، سامانه ستاپ باهدف غیرحضوری کردن و کاهش مراجعه مشتریان به شعب جهت دریافت تسهیلات خرد در بانک پارسیان راه‌اندازی شده و در حال حاضر تمرکز آن بر صدور کارت اعتباری است.

مشتریان در این سامانه می‌توانند مراحل پیشرفت کار را مشاهده و در صورت احراز شرایط، درخواست محصول کارت اعتباری را به‌صورت غیرحضوری ثبت و پیگیری کنند. همچنین، در یان سامانه عملیات ثبت درخواست تسهیلات، بارگذاری مدارک موردنیاز و انجام استعلام‌های مربوطه به‌صورت کاملاً غیرحضوری انجام می‌شود.  

پس از تأیید درخواست، با یکبار مراجعه مشتری به شعله انتخاب شده جهت احراز هویت و امضا قراردادها، کارت اعتباری به مشتری تحویل داده می‌شود.

از ویژگی‌های سامانه ستاپ می‌توان به اطلاع از شرایط عمومی تسهیلات، هزینه‌ها و کارمزدهای مرتبط و مدارک موردنیاز، ثبت غیرحضوری درخواست کارت اعتباری، بارگذاری مدارک توسط مشتری، فراخوانی اطلاعات مشتری در فرم مربوطه و تکمیل سیستمی فرم‌ها، اخذ استعلام‌های خودکار و امکان مشاهده پاسخ استعلام‌ها توسط مشتری، حذف پرونده فیزیکی و بایگانی مستندات به‌صورت خودکار، امکان رهگیری وضعیت درخواست در هر لحظه برای مشتری و پیام‌رسانی به مشتری برای انجام اقدامات در هر مرحله اشاره کرد.

در مراسم رونمایی از سامانه ستاپ، عادل برجیسیان، مدیر سازمان و روش‌های بانک پارسیان با بیان اینکه اشخاص حقیقی مشتریان هدف استفاده‌کننده از سامانه ستاپ هستند، گفت: «متقاضیان تسهیلات از سامانه ستاپ می‌توانند تا سقف سه میلیارد ریال کارت اعتباری دریافت کنند.»

او در ادامه از ثبت بیش از ۵۰۰ درخواست به‌منظور تست سامانه ستاپ خبر داد و گفت: «همچنین در سامانه تسهیلات آنلاین بانک پارسیان بیش از ۱۰۰۰ درخواست پردازش شده است.»
https://asr8.ir/vdcf.edmiw6d1tgiaw.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین