بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌های گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران، به نسبت مردادماه سال گذشته با رشد ۴۶۵ درصدی همراه بوده است.
رشد ۴۶۵ درصدی بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌های «وتوصا»
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در آخرین گزارش عملکرد ماهانه منتهی به مردادماه خود، توانسته ارزش پرتفوی سرمایه‌گذاری خود در شرکت‌های بورسی را به ۲ هزار و ۶۴ میلیارد تومان برساند و رشدی ۲۱۹ میلیاردی نسبت به دوره مشابه سال قبل، معادل ۱۲ درصد را ثبت کند. بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌های گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران، به نسبت مردادماه سال گذشته با رشد اعجاب‌انگیز ۴۶۵ درصدی همراه بوده است. شایان‌ذکر است، بر اساس گزارش عملکرد مردادماه "وتوصا" بیش از ۵۰ درصد سبد سرمایه‌گذاری‌های این گروه سرمایه‌گذاری را شرکت‌های خارج بورس تشکیل می‌دهد.

واسطه‌گری‌های مالی و پولی، عمده بهای تمام شده این بخش را به مبلغ ۳۲۴ میلیارد تومان؛ به خود اختصاص داده است. همچنین سرمایه‌گذاری‌های "وتوصا" در شرکت‌های پذیرفته شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار تنها محل درآمدی این شرکت را شامل می‌شود. گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران حدود ۲ هزار و ۶۴ میلیارد تومان ارزش پرتفوی سرمایه‌گذاری‌های خود را در شرکت‌های بورسی در مردادماه اعلام کرده است که به نسبت سال گذشته با رشد ۱۲ درصدی همراه بوده است، گفتنی است این میزان به نسبت تیرماه سال جاری، با کاهش ۲ درصدی نیز مواجه بوده است.


 
https://asr8.ir/vdcb.0bfurhb95iupr.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین