مکث موتور با اعلام قیمت تیارا برای شهریور 1402، متقاضیان سامانه یکپارچه را به خرید خودرو فراخواند.
مکث موتور شرایط خرید تیارا با قیمت جدید را اعلام کرد
به گزارش پایگاه خبری عصر هشت، شرایط فروش مکث تیارا برای متقاضیان این شرکت با اولویت تحویل پاییز 1402 برقرار شده است. در این بخشنامه، کراس‌اوور نیمه لوکس مکث تیارا با نرخ تقریبی 1.35 میلیارد تومان قابل خریداری توسط مشتریان خواهد بود.

بخشنامه فروش تیارا از روز سه شنبه 12 شهریورماه فعال شده است و تا روز دوشنبه 27 شهریور برقرار خواهد بود. موعد تحویل خودروها در این شرایط فروش نیز 90 روزه اعلام شده است. این خودرو تنها در رنگ‌های سفید و مشکی قابل انتخاب توسط خریداران خواهد بود.

شرایط فروش مکث تیارا در شهریور 1402:مکث تیارا دومین محصول برند جوان مکث موتور است که پس از پیکاپ مکث کلوت به بازار عرضه شده است. این خودرو یک کراس‌اوور به حساب می‌آید که ویژگی بارز آن، کابین بزرگ و راحت این خودرو است.

همانند اکثر کراس‌اوورهای هم‌رده، مکث تیارا به پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر مجهز است که حداکثر 155 اسب‌بخار قدرت و 215 نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. جعبه دنده شش سرعته خودکار نیز وظیفه انتقال قدرت به محور جلو را در این خودرو برعهده دارد. مکث تیارا در واقع محصولی از زیرشاخه بایک است که با نام روژیانگ X5‌ شناخته می‌شود.

از جمله امکانات مکث تیارا می‌توان به این موارد اشاره کرد: پنل ابزار دیجیتالی، سیستم سرگرمی به همراه نمایشگر، شش کیسه هوا، سیستم ورود و استارت بدون کلید، سیستم ترمز کمکی، دوربین عقب و دوربین 360 درجه، رینگ‌های آلیاژی و درب صندوق برقی. در حال حاضر یعنی شهریور 1402، قیمت مکث تیارا در بازار با قیمت 1.4 میلیارد تومان به فروش می‌رسد. به همین دلیل ممکن است این شرایط فروش مورد توجه متقاضیان قرار نگیرد.
 
https://asr8.ir/vdcj.ietfuqehvsfzu.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین