ایران‌خودرو طی ماه آتی تعداد زیادی هایما 8S‌ به تولید رسانده؛ چرا که اکنون بار دیگر شرایط تبدیل هایما S7 به هایما 8S را برای مخاطبان برقرار کرده است.
ایران خودرو شرایط تبدیل هایما S7 به هایما 8S را اعلام کرد
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، شرایط تبدیل تعهد هایما S7 ویژه مشتریانی است که در اولویت تحویل خودرو در زمستان 1402 هستند. این شرایط از روز سه‌شنبه، 21 شهریورماه 1402، به مدت 10 روز در اختیار کاربران قرار دارد. ایران‌خودرو برای اطلاع متقاضیان این طرح، پیامک اطلاع‌رسانی را برای آن‌ها ارسال کرده است. درصورت عدم تمایل مشتریان به شرکت در این طرح، شرایط فروش دیگری در آینده برای آن‌ها اعلام خواهد شد.

در شرایط تبدیل اعلام‌شده از سوی ایران‌خودرو، مشتریان هایما S7 می‌توانند به‌جای این خودرو، هایما 8S‌ تحویل بگیرند. البته هایما 8S خودروی گران‌تری است و برای خرید آن باید حدود 300 میلیون تومان وجه بیشتری بپردازید. قیمت این کراس‌اوور درحال‌حاضر از سوی ایران‌خودرو حدود 1.2 میلیارد تومان اعلام شده است. همان‌گونه که در جدول زیر مشاهده می‌کنید، موعد تحویل این خودرو 90 روز کاری عنوان شده است.

 جدول شرایط تبدیل هایما S7 به هایما 8S در شهریورماه 1402:
 
خودروی ثبت‌نامی خودروی جایگزین قیمت خودرو موعد تحویل
هایما S7 توربوشارژر هایما 8S ۱,۲۱۲,۴۰۰,۰۰۰ 90 روزه

هایما 8S‌ هم‌اکنون در بازار حدود 1.8 میلیارد تومان خرید و فروش می‌شود. بنابراین خرید هایما 8S درصورت وجود مشتری، 600 میلیون تومان سود را برای خریدار به‌همراه خواهد داشت. در سوی دیگر، اختلاف قیمت هایما S7 در بازار و کارخانه حدود 370 میلیون تومان است.

بنابراین خرید هایما 8S‌ روی کاغذ سود بیشتری را برای مشتری به‌همراه دارد. البته این مسئله در واقعیت متفاوت خواهد بود، چرا که اهالی بازار هنوز به خرید هایما 8S توجه جدی نشان نداده‌اند. ممکن است با ادامه عرضه این خودرو، شرایط تا حدودی تغییر کند.
https://asr8.ir/vdca.ynek49noe5k14.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین