به گفته معاون خدمات مالی شرکت کارگزاری بانک آینده، درخواست افزایش سقف واحدهای قابل معامله صندوق با نماد "صایند" از سوی کارگزاری بانک آینده به عنوان مدیر صندوق به سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه شد که با تأیید نهایی آن در تاریخ ۲۱ شهریور دیگر هیچ مشکلی از بابت معاملات وجود ندارد.
سقف واحدهای سرمایه‌گذاری «صایند» افزایش یافت
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، سیدجلال سیدی با افزایش سقف واحدهای قابل صدور صندوق سرمایه‌گذاری گنجینه آینده روشن (صایند) از ۵۰۰ میلیون واحد سرمایه‌گذاری به ۱ میلیارد واحد سرمایه‌گذاری همانند گذشته شرایط سرمایه‌گذاری در این صندوق فراهم شد.

معاون خدمات مالی شرکت کارگزاری بانک آینده با بیان اینکه در چند روز اخیر با توجه به استقبال بی‌سابقه سرمایه‌گذاران، شاهد به اتمام رسیدن تعداد واحدهای قابل معامله و پر شدن سقف ارزش دارایی صندوق بوده‌ایم گفت: درخواست افزایش سقف واحدهای قابل معامله صندوق با نماد "صایند" از سوی کارگزاری بانک آینده به عنوان مدیر صندوق به سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه شد که با تأیید نهایی آن در تاریخ ۲۱ شهریور دیگر هیچ مشکلی از بابت  معاملات وجود ندارد.

سیدی ادامه داد: با توجه پر شدن سقف صندوق و تقاضای بسیار زیاد سرمایه‌گذاران و نظر به اینکه بازارگردان صندوق واحدی جهت صدور و عرضه در اختیار نداشت، با این حال با تدابیر اتخاذ شده، تلاش گردید اشتیاق به خرید صندوق به نحو مناسب پاسخ داده شود و مانع فاصله گرفتن از قیمت ناو صندوق گردد.

وی خاطر نشان کرد که البته موضوع پر شدن واحدهای صندوق طی روزهای اخیر در سامانه صندوق و سایر شبکه های مجازی به انحای مختلف به اطلاع سرمایه گذاران محترم رسید. باید خاطر نشان کرد این نوسانات موقتی بوده و در روزهای آتی قیمت معامله نزدیک به نرخ ناو صندوق به روال عادی باز خواهد گشت. همچنین این تغییرات در معاملات، نقدشوندگی در بازه‌های زمانی مختلف و بازدهی موثر  صندوق تاثیری نخواهد داشت.

معاون خدمات مالی شرکت کارگزاری بانک آینده در انتها خاطر نشان کرد که بازدهی موثر این صندوق در حال حاضر بیشتر از ۲۸ درصد است و جز نقدشونده ترین و پربازده ترین صندوق های با درآمد ثابت کشور می باشد و تلاش می شود رتبه برتر صندوق حفظ و بازدهی بیشتر در چارچوب صندوق کسب و نصیب سرمایه گذاران قرار گیرد.

سیدی در حال حاضر سرمایه گذاری در صندوق های با درآمد ثابت را جز گزینه های جذاب سرمایه گذاری تلقی کرد.
 
https://asr8.ir/vdcf.mdmiw6d11giaw.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین