درآمدهای عملیاتی شرکت ویتانا در سه ماهه نخست 1402 با رشد ۷۶ درصدی به سطح ۷۸۰ میلیارد تومان رسیده است.
رشد ۷۶ درصدی درآمدهای عملیاتی شرکت ویتانا
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، شرکت ویتانا (نماد غویتا) با سرمایه ثبت شده ۷۰۰ میلیارد تومان در حال حاضر در بازار اول فرابورس است، ارزش بازار شرکت برابر با دو هزار ۲۰۰ میلیارد تومان است، این شرکت روز گذشته در محدوده قیمتی ۳۲۰ تومان معامله شد، این شرکت در ۲۰ تیر ماه پس از افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی بازگشایی شد و در این روزها نیز در همان محدوده قیمتی درحال معامله است.

درآمدهای عملیاتی این شرکت به سطح ۷۸۰ میلیارد تومان رسیده و رشد ۷۶ درصدی داشته است؛ بهای تمام شده درآمدهای عملیاتی نیز با رشد ۵۹ درصدی به محدوده ۵۰۳ میلیارد تومان رسیده و در مجموع سود ناخالص دوره منتهی به ۱۴۰۲.۰۳.۳۱ به ۲۷۷ میلیارد تومان رسیده است و رشد ۱۱۹ درصدی داشته است.

ویتانا در سال مالی منتهی به ۱۴۰۲.۰۹.۳۰، هزینه‌های فروش اداری شرکت با رشد ۱۲۹ درصدی به ۱۹۹ میلیارد تومان رسیده که رشد ۱۲۹ درصدی داشته است، سایر درآمدهای شرکت برابر با یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون و سود عملیاتی شرکت برابر با ۷۹ میلیارد تومان است.

هزینه‌های مالی شرکت نیز برابر با ۵۲ میلیارد تومان و سایر درآمدهای غیر عملیاتی نیز برابر با ۵۲ میلیارد تومان است و سود عملیاتی در حال تداوم قبل از مالیات به ۵۳ میلیارد تومان رسیده که رشد ۴۱ درصدی داشته است، شرکت به ازای هر برگه سهم سود ۷۷ تومانی را شناسایی کرده است.
 
https://asr8.ir/vdca.enek49noy5k14.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین