به گفته سرپرست قائم مقام بانک کارآفرین، بانک کارآفرین در سال گذشته سهم ۲.۲ درصدی از حجم ۶۰ میلیارد دلاری بازار ارزی کشور را در اختیار داشت.
سهم 2 درصدی بانک کارآفرین از بازار ارز
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، افشین خانی در گردهمایی سراسری روسای شعب و مدیران ستادی بانک کارآفرین گفت: بررسی تراز تجاری کشور نشان می‌دهد که میزان حجم تجارت و ارزبری کشور در سال ۱۴۰۱ افزایش داشته و در حوزه واردات به ۶۰ میلیارد دلار رسیده است.

وی با اشاره به سهم بانک کارآفرین از بازار ارزی کشور افزود: بانک کارآفرین در سال گذشته سهم ۲.۲ درصدی از حجم ۶۰ میلیارد دلاری بازار ارزی کشور را در اختیار داشت که جای تامل و برنامه‌ریزی برای کسب سهم بیشتر از بازار را دارد.

خانی با اشاره به بازارهای صادراتی و وارداتی ایران در سال ۱۴۰۱ خطاب به روسای شعب تاکید کرد: بانک کارآفرین باید به فراخور جایگاه خود در بازار ارز سهم داشته باشد. برای این امر روسای شعب و همکاران ستادی فعال در بخش ارزی باید با بررسی آمارها و ارقام مربوط به فعالیت‌های ارزی کشور در سال گذشته، ذی نفعان فعال در این بخش را شناسایی کرده و به سراغ آنها بروید.

وی با اشاره به اینکه بررسی بازارهای صادراتی و وارداتی پیام‌های زیادی برای شما دارد، و چراغ راه ورود و سهم‌گیری از بازار ارز را برایتان روشن می‌کند، تاکید کرد: زمانی بانک کارآفرین در بازار ارز به‌عنوان هاب غذا و دارو مطرح بود؛ در شبکه بانکی همه این بانک را به‌عنوان نبض بازار غذا و دارو می‌خواندند و حالا باید دوباره نبض این بازار را در دست بگیریم.

این مقام بانک کارآفرین با اشاره به لزوم وارد شدن این بانک به بازار ذی‌نفعان بازار ارز گفت: باید برای هر یک از مشتریان برنامه‌ریزی خاص خودش را داشته باشیم و خدمات و محصولات با امعان نظر به نوع فعالیت، توان و ارزش‌آفرینی مشتری در راستای برندینگ بانک انجام شود.

سرپرست قائم مقام مدیر عامل بانک کارآفرین ادامه داد: شناخت بازارهای صادراتی و وارداتی، پالس نوع فعالیت موفق را به ما می‌دهد.

خانی با اشاره به عملیاتی شدن شرکت «راهبر بانک» در فروردین ماه سال جاری، گفت: هردو سازمان با توجه به اشتراک مقاصد وارداتی و صادراتی‌مان می‌توانیم با تعریف فضایی جدید، حتی به سمت تهاتر با کشورهایی مانند چین، ترکیه، برزیل، هند و ... برویم.

سرپرست قائم مقام بانک کارآفرین با اشاره به کالاهای صادراتی منتشر شده در سایت گمرک گفت: ترکیب کالاهای صادراتی به خوبی نشان می‌دهد که باید در سبد مشتریانمان به سراغ کدام شرکت‌ها و حوزه‌ها برویم. قطعا یکی از بازارهای هدف ما، شرکت‌های نفت و پتروشیمی و شرکت‌های معدنی خواهد بود.

خانی تاکید کرد: بانک کارآفرین این توانمندی را دارد که ۱۰ درصد از بازار ۶۰ میلیارد دلاری واردات و بازار ۹۰ میلیارد دلاری محصولات نفتی و غیر نفتی کشور را در اختیار بگیرد. سیاست کلی ارزی بانک، ارائه بهترین خدمات ارزی در زمانی معقول و کم‌ترین زمان نسبت به سایر بانک‌هاست که نتیجه این فرآیند به جلب رضایت و وفاداری مشتریان منجر می‌شود.

وی با اشاره به برنامه بخش ارزی برای جلب مشتریان بزرگ با محوریت بانکداری شرکتی، گفت: لازم نیست فقط به سراغ مشتریان بزرگ برویم و باید با ارائه پکیج کاملی از خدمات ارزی، بانکی و اعتباری بتوانیم شبکه کاملی از خدمات بانکی را ارائه کنیم.

خانی خطاب به روسای شعب گفت: شما نباید تنها خدمات دهنده به مشتریان باشید شما باید مشاوران ارشد مشتریانتان باشید. تنها جذب سپرده در بانک خوب نیست باید سیاست ما ارائه مجموعه ای از خدمات مالی، بیمه ،کارگزاری و ... باشد. باید به سمت جذب سپرده بازرگانی در بازار برویم.
 
https://asr8.ir/vdcf.ydyiw6djcgiaw.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین