قیمت‌گذاری ۴ محصول جدید شرکت سایپا آخر هفته جاری انجام و اعلام می‌شود.
زمان قیمت‌گذاری ۴ محصول جدید سایپا اعلام شد
به گزارش پايگاه خبری عصر هشت، قیمت‌گذاری ۴ محصول جدید شرکت سایپا در مراحل نهایی قرار دارد و قیمت نهایی تا آخر هفته جاری از سوی این شرکت خودروساز اعلام خواهد شد. 

دومین طرح سامانه یکپارچه فروش خودرو برمبنای فرآیند نوبت‌دهی برای محصولات خودروسازان داخلی از چهارشنبه ۳ خردادماه آغاز شده است و متقاضیان تا پایان روز چهارشنبه ۱۰ خردادماه فرصت دارند نسبت به انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه اقدام کنند.

البته فقط متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آنها از سوی بانک‌ها به سامانه ارسال شده است، می‌توانند در تاریخ مذکور ۵ اولویت خودرویی را به ‌منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی در سامانه انتخاب کنند.

اجرای این طرح که از ۲۰ اردیبهشت‌ماه کلید خورده دچار ابهاماتی بود و متقاضیان را دچار سردرگمی کرد. نخست اینکه در لیست خودروهای عرضه‌شده در سامانه یکپارچه خودرو، نام چند خودرو شامل کوییک مدل GX، ساینا مدل GX، شاهین اتوماتیک و اطلس درج شده است اما هنوز قیمت قطعی آنها مشخص نیست.

بنابراین به‌‌نوعی مردم باید خودرویی را بخرند که هیچ اطلاعی از قیمت آن ندارند. حالا اما گفته می‌شود که قیمت خودروهای موردنظر تا آخر هفته جاری اعلام خواهد شد.
 
https://asr8.ir/vdcb.9b8urhb5wiupr.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین