واکنش رئیس اتاق اصناف به آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو

رئیس اتاق اصناف ایران از اعزام تیمی به محل حادثه ساختمان پلاسکو برای بررسی جزئیات بیشتر خبر داد و گفت: گزارش به زودی تهیه می شود.
آتش سوزی در ساختمان پلاسکو

علی فاضلی در گفتگویی که پایگاه خبری عصر هشتم به نقل از مهر منتشر کرده در خصوص سانحه آتش‌سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو در تهران گفت: فعلاً اطلاع دقیقی از چگونگی حادثه نداریم؛ اما اتاق اصناف ایران، تیمی را به این محل اعزام کرده است تا در جریان آخرین جزئیات قرار بگیرند.

وی با اشاره به اینکه صنف تولیدکنندگان پوشاک در این ساختمان فعالیت می‌کردند، گفت: اتحادیه پوشاک، اتحادیه پیراهن‌دوزها و برخی تولیدکنندگان کفش‌های ورزشی هم در این ساختمان فعالیت می‌کردند.

رئیس اتاق اصناف ایران در خصوص تأثیر این آتش‌سوزی بر بازار پوشاک گفت: فکر نمی‌کنم تأثیر چندانی داشته باشد؛ اما باید تمامی جوانب آن در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه اطلاعی نداریم که آیا این ساختمان بیمه آتش‌سوزی داشته است یا نه؟ اظهار داشت: اطلاع دقیقی از جزئیات نداریم؛ اما تیم اتاق اصناف در حال بررسی جزئیات این حادثه و عواقب آن هستند.

به گزارش مهر، صبح امروز ساختمان پلاسکو پس از آتش‌سوزی، فرو ریخت.  گفته می‌شود تعدادی از آتش‌نشانان در این ساختمان حضور داشتند.


دیدگاه برای “واکنش رئیس اتاق اصناف به آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو
  1. بازگشت واکنش رئیس جمهور به حادثه ساختمان پلاسکو - دانلود رایگان با لینک مستقیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *