شرکت کالک چین هم به صف متقاضیان بوئینگ ۷۳۷ مکس پیوست

شرکت هولدینگ لیزینگ هواپیمای چین (CALC) هم در میان مشتریان آغازین ورژن جدید و بزرگ‌تر هواپیمای جت مسافربری ۷۳۷ مکس ۱۰ است.
حمل ونقل هوایی

به گزارش خبرگزاری رویترز، دو منبع صنعتی روز یک‌شنبه گزارش دادند: شرکت هولدینگ لیزینگ هواپیمای چین (CALC) هم در میان مشتریان آغازین ورژن جدید و بزرگ‌تر هواپیمای جت مسافربری ۷۳۷ مکس ۱۰ است.

بوئینگ ۷۳۷ مکس ۱۰ در نمایشگاه هوایی پاریس در روز دوشنبه با پشتیبانی حداقل دو شرکت چینی اجاره دهنده هواپیما –کالک و واحد هوانوردی بانک توسعه چین- معرفی خواهد شد. این دو شرکت پیشتر این هفته از علاقه خود به این هواپیما خبر داده بودند.

بوئینگ و کالک از ارائه هرگونه توضیحی خودداری کردند.

طبق آنچه که توسط شرکت لیزینگ هنگ‌کنگی در این هفته اعلام شده است؛ خرید کالک از جدیدترین ورژن پرفروش‌ترین هواپیمای جت بوئینگ، شامل سفارش ۵۰ هواپیما از خانواده ۷۳۷ مکس خواهد بود.

کالک که مالکیت بخشی از آن با بانک «اور برایت» چین است، روز پنجشنبه به صورت کلی از این سفارش خبر داده بود اما جزئیاتی از نوع مدل هواپیما را ارائه نکرده بود.

این اولین سفارش این شرکت است که به بوئینگ داده میشود و با توجه به خریدهای قبلی این شرکت از ایرباس در دارایی‌های این شرکت ایجاد تنوع خواهد کرد.

طبق آنچه که منابع صنعتی گفته اند با معرفی بوئینگ ۷۳۷ مکس ۱۰ در بزرگترین نمایشگاه هوایی جهان، این شرکت ۱۵۰ سفارش که اغلب حجمی کوچک تا متوسط دارند از خطوط هوایی جهان دریافت می‌کند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *