سروری:روز قدس زمان توجه به مرکز فتنه گری/ترس حکام مرتجع از روزقدس

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب بابیان اینکه نباید اجازه داد رژیم صهیونیستی پشت اقدامات تکفیری ها پنهان شود گفت: رژیم صهیونیستی مرکز تولید وهابیت تکفیری و تروریستی است.
پرویز سروری

پرویز سروری، دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفتگو با مهر، با اشاره به اهمیت مسئله فلسطین و لزوم پرداختن به آن در آخرین جمعه ماه رمضان گفت: امام حکیم، حکمتی را در قرار دادن جمعه آخر ماه رمضان به عنوان روز قدس در نظر داشتند و می خواستند با این اقدام نشان دهند که غلبه بر هوای نفس و غلبه بر دشمن خارجی که یکی از تجلی های آن رژیم صهیونیستی و متجاوز اسرائیل است، نیازمند تحمل سختی ها و گذر از مشکلات است.

وی با اشاره به اینکه رسیدن به کمال انسانی نیازمند غلبه بر هوای نفس است و برای غلبه بر دشمن خارجی نیز تحمل سختی ها و مقاومت و ایستادگی لازم است افزود: زمانی که بنیانگذار انقلاب آخرین روز ماه رمضان را به عنوان روز قدس و حمایت از فلسطین اعلام کرد، ماه رمضان در روزهای گرم تابستان بود، امام مهربانی ها که هرگز حاضر نبودند پیروانشان دچار سختی شوند برای رسیدن به بزرگی و عزت ملت ایران و مسلمانان جهان این روز را انتخاب کردند تا با این اقدام ملت با رمز حمایت از فلسطین برای روزهای سخت و دشوارتری آماده شوند.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: امروز شاهدیم که تمام فتنه ها با وجود غده سرطانی رژیم صهیونیستی در منطقه در حال شکل گیر است، تکفیری ها با حمایت رژیم غاصب صهیونیستی بلای جان ملت های منطقه و کل جهان شده اند.

رژیم صهیونیستی مرکز اصلی تمام فتنه ها

سروری گفت: از زمان حضور تکفیری ها در منطقه روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی هر روز جدی تر و علنی تر شده و در نهایت مخالفت با مخالفان رژیم صهیونیستی هر روز بیشتر شده و ائتلافی علیه مقاومت در منطقه در حال شکل گیری است این نشان می دهد مرکز اصلی این فتنه ها غده سرطانی رژیم نامشروع صهیونیستی در منطقه است از این رو روز قدس برای ملت ما و همه ملت های آزادی خواه دنیا بسیار پراهمیت است.

وی با بیان اینکه این روز به همه ملت ها این پیام را دارد که آدرس غلط را قبول نکرده و هرگز توجهمان از مرکز فتنه به حاشیه جلب نخواهد شد خاطر نشان کرد: ملت ایران در روز قدس به دنیا و به خصوص کشورهای حامی رژیم صهیونیستی خواهد گفت که هر چند با تکفیری ها مبارزه می کنیم اما آدرس را اشتباه نرفته و می دانیم مرکز و کانون همه این فتنه گری ها رژیم غاصب صهیونیستی است.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی گفت: باید تمام تلاش ها و هدف ها به سمت رژیم صهیونیستی باشد، روز قدس یعنی توجه به مرکز فتنه گری در منطقه که همان فرزند نامشروع آمریکا و انگلیس است.

سروری با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با حمایت از اقدامات تروریستی تکفیری ها در منطقه و جهان تلاش می کند اهمیت روز قدس را کمرنگ کند تصریح کرد: نباید ما حاشیه پرداز باشیم. نباید از متن مقاومت به حاشیه مقاومت کشانده شویم.   درست است که مسئله مبارزه با تکفیری ها امر مهم و حیاتی است اما این حاشیه مقاومت به شمار رفته و مرکز اصلی مبارزه با کانون فتنه که همان رژیم صهیونیستی است به شمار می رود.

واهمه حکام مرتجع منطقه از روز قدس

عضو شورای شهر تهران گفت: نباید اجازه داد رژیم صهیونیستی پشت اقدامات تکفیری ها پنهان شود. رژیم صهیونیستی مرکز تولید وهابیت، تکفیری و تروریستی است که باید به این مرکز حمله کرد اگرچه دست نشانده های آن هرگز از تیررس ما در امان نخواهند ماند.

سروری با اشاره به دستاوردهای حمایت از انتفاضه فلسطین برای جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: روزی که امام حکم تاریخی روز قدس را صادر کردند بسیاری با با ندای مخالفت اعلام کردند که نمی توان با راهپیمایی موجب بیداری جهان اسلام و مستضعفین شویم این امر قابل انتقال به کشورهای دیگر نیست اما امروز همان هایی که ساز ناکوک زدند اعتراف می کنند که روز قدس یک روز جهانی شده است.

وی عنوان کرد: امروز کشورها و دولت های خودفروخته و قبیله ای برای جلوگیری از حرکت روز قدس تلاش می کنند چون به خوبی فهمیدند که توسعه روند مقاومت منجر خواهد شد به اینکه ملت ها علیه دولت های خودفروخته و خودکامه به حرکت درآمده و انقلابی عظیم را شکل دهند از همین روست که ما شاهد بیداری اسلامی و فراگرفتن فرهنگ مقاومت هستیم.

سروری یادآور شد: امروز برنامه های آمریکا در منطقه با چالش مواجه می شود که حاصل حکم تاریخی امام در حمایت از فلسطین در روز جهانی قدس و محو و نابودی غده سرطانی فلسطین است.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *